col banner
1 - 250 of 259
(Display records per page)
colnaam Streek Land startplaats eind hoogte (m) hoogte meters (m) gemiddelde stijging (%) lengte klim (km) salite punten Datum
Alpe d'HuezAlpenFrankrijkLe Bourg d'Oisans181510917.714.291305-09-2003
Aülemer Kreuz (Schnepfhalde)Zwarte WoudDuitslandSankt Blasien langs L14611313025.55.520610-09-2006
Ballon d'AlsaceVogezenFrankrijkSewen11786785.113.243204-09-2008
Ballon d'AlsaceVogezenFrankrijkSt Maurice-sur-Moselle11716196.99.042905-09-2008
Ballon de ServanceVogezenFrankrijkPlancher Bas11587374.018.544105-09-2008
BannbergOost-TirolOostenrijkAssling12772474.65.4005-09-2019
BelchenZwarte WoudDuitslandAitenau13598117.111.459307-09-2006
BlauenZwarte WoudDuitslandNiederweiler11518447.711.067908-09-2006
Bormio 2000AlpenItaliëBormio19387357.59.956910-09-2014
Cancano - Torri di FraeleAlpenItaliëPremadio19075666.98.239410-09-2014
ChamrousseAlpenFrankrijkLac Luitel16503854.19.3004-09-2003
Cime de la BonetteAlpenFrankrijkJausiers280216526.424.0112109-09-2010
Cirque de TroumousePyreneeënFrankrijkLuz Saint Sauveur210013905.028.097110-09-2012
Col d l'AspinPyreneeënFrankrijkArreau14897796.512.053813-09-2012
Col d'AizacArdècheFrankrijkAntraigues-sur-Volane6432276.33.5004-09-2018
Col d'AllosAlpenFrankrijkBarcelonnette224011086.317.574309-09-2010
Col d'AubisquePyreneeënFrankrijkLaruns170911907.216.689609-09-2012
Col d'AulacAuvergneFrankrijkde D67812422893.68.0007-09-2002
Col d'AzetPyreneeënFrankrijkBourisp15807807.310.765614-09-2012
Col d'EyDrômeFrankrijkde D5467183115.95.319407-09-2000
Col d'EyDrômeFrankrijkSainte-Jalle7183155.06.321909-09-2000
Col d'IzoardAlpenFrankrijkGuillestre236110956.915.991010-09-2010
Col d'OrnonAlpenFrankrijkEntraigues13735633.914.430203-09-2003
Col d'OrnonAlpenFrankrijkLa Paute13736435.811.142106-09-2003
Col de BluffyAlpenFrankrijkhet kruispunt D16 x D909630771.84.41902-09-2004
Col de BluffyAlpenFrankrijkMenthon Saint-Bernard6301486.72.211503-09-2004
Col de Bonne RencontreArdècheFrankrijkLuthe4491545.03.1007-09-2018
Col de BordèresPyreneeënFrankrijkEstaign11571776.82.6011-09-2012
Col de BourlatierArdècheFrankrijkSaint-Andéol-de-Fourchades14113813.112.2002-09-2018
Col de BramontVogezenFrankrijkde D349563204.17.916307-09-2001
Col de BramontVogezenFrankrijkKruth9564713.712.9005-09-2008
Col de ChalenconArdècheFrankrijkPont de Chervil6943895.37.3003-09-2018
Col de Champ-LaurentAlpenFrankrijkLes Granges11162428.03.020810-09-2016
Col de ClavièreArdècheFrankrijkSaint-Martin-de-Valamas10885533.217.3003-09-2018
Col de CoperlacCevennenFrankrijkSte-Enimie9004566.17.5008-09-2005
Col de FinielsCevennenFrankrijkLe Pont de Montvert15416665.711.639510-09-2005
Col de GironJuraFrankrijkChampfromier10353795.96.4003-09-2009
Col de Haut CrêtJuraFrankrijkSaint Claude11336854.814.3003-09-2009
Col de JalcresteCevennenFrankrijkSt-Etienne-Vallée-Française8325682.225.5007-09-2005
Col de JouxArdècheFrankrijkDomas10113715.27.2002-09-2018
Col de JuvinasArdècheFrankrijkJuvinas7181536.12.5004-09-2018
Col de l'ArdéchoiseArdècheFrankrijkChaneac11845675.211.0002-09-2018
Col de l'AspinPyreneeënFrankrijkSainte Marie de Campan14896425.012.836612-09-2012
Col de l'EspinasCevennenFrankrijkSt-André-de-Valborgne8483984.010.0009-09-2005
Col de l'HoumenetCevennenFrankrijkde N1069022394.85.0007-09-2005
Col de l'IseranAlpenFrankrijkLanslebourg277013714.232.999706-09-2016
Col de la BaricaudeArdècheFrankrijkBurzet12577115.513.0004-09-2018
Col de la BicheJuraFrankrijkChampagne-en-Valromey13257955.514.4005-09-2009
Col de la BurotteVogezenFrankrijkSaulxures-sur-Moselotte7903255.16.425205-09-2008
Col de la CayolleAlpenFrankrijkSaint Martin d'Entraunes232612916.320.590009-09-2010
Col de la CayolleAlpenFrankrijkBarcelonnette232611904.129.261609-09-2010
Col de la ColombièreAlpenFrankrijkLe Grand-Bornand16136905.911.743301-09-2004
Col de la ColombièreAlpenFrankrijkScionzier161311086.816.386403-09-2004
Col de la Croix BauzonArdècheFrankrijkLa Souche13087605.214.540607-09-2018
Col de la Croix de BoutièresArdècheFrankrijkLes Estables15061706.32.7002-09-2018
Col de la Croix de Fer (Col du Glandon)AlpenFrankrijkBarrage du Verney206412924.727.5110006-09-2003
Col de la Croix de RodesArdècheFrankrijkPied de Boeuf4761314.52.9007-09-2018
Col de la Croix de Toutes AuresArdècheFrankrijkBorne11993447.84.4007-09-2018
Col de la Croix des MoinatsVogezenFrankrijkPlanois8902175.73.8005-09-2008
Col de la Croix MorandAuvergneFrankrijkChambon-sur-Lac14015114.910.528305-09-2002
Col de la Croix Saint RobertAuvergneFrankrijkLe Mont Dore14263816.06.325105-09-2002
Col de la Croix Saint RobertAuvergneFrankrijkChambon-sur-Lac14265263.515.031606-09-2002
Col de la Croix-de-FerAlpenFrankrijkkruispunt D80 x D92620678596.114.1004-09-2016
Col de la FayeArdècheFrankrijkkruispunt D409/D32710194575.28.8003-09-2018
Col de la Forclaz (aan meer van Annecy)AlpenFrankrijkVesonne11506558.08.267202-09-2004
Col de la Forclaz (buurt Ugine)AlpenFrankrijkQueige8712867.24.0004-09-2004
Col de la Geneste (Super Besse)AuvergneFrankrijkBesse13613212.711.816406-09-2002
Col de la Grosse PierreVogezenFrankrijkBas-Rupt9551996.63.0006-09-2008
Col de la MadeleineVaucluseFrankrijkMalaucène4511212.25.64608-09-2000
Col de la MadeleineAlpenFrankrijkLa Chambre199315207.719.8129506-09-2016
Col de la MadeleineAlpenFrankrijkLa Chambre199315228.019.1120209-09-2016
Col de la MadeleineAlpenFrankrijkLa Léchère199315436.324.5120409-09-2016
Col de la Madeleine (kleine)AlpenFrankrijkLanslevillard17382736.74.1006-09-2016
Col de la MorteAlpenFrankrijkSéchilienne136710036.515.371903-09-2003
Col de la SchluchtVogezenFrankrijkLa Bresse11394943.016.227205-09-2008
Col de la ViergeVogezenFrankrijkCol de Bramont10661105.52.0005-09-2008
Col de LalouvescArdècheFrankrijkD228/D2148921774.83.7005-09-2018
Col de Landoz-NeuveJuraFrankrijkMouthe12603203.69.0004-09-2009
Col de LuitelAlpenFrankrijkSéchilienne12659018.710.388104-09-2003
Col de Marie BlanquePyreneeënFrankrijkLouvie Juzon10356154.115.041709-09-2012
Col de MenthièresJuraFrankrijkChézery-Forens11305455.99.2003-09-2009
Col de MeyrandArdècheFrankrijkLoubaresse13701806.03.0007-09-2018
Col de MontreynaudArdècheFrankrijkLamastre7573875.27.520302-09-2018
Col de MorbieuxVogezenFrankrijkRamonchamps7913065.45.721405-09-2008
Col de PeyresourdePyreneeënFrankrijkBagnères de Luchon15699396.115.367415-09-2012
Col de PeyresourdePyreneeënFrankrijkArmenteule15696297.68.350415-09-2012
Col de PeyruergueDrômeFrankrijkhet kruispunt D64 x D1627943043.97.7007-09-2000
Col de Pierre PlateCevennenFrankrijkFlorac10154706.77.0006-09-2005
Col de PontisAlpenFrankrijkLauzet Ubaye130150610.15.056108-09-2010
Col de PratazanierArdècheFrankrijkD19/D30112221827.02.6007-09-2018
Col de PrémanonJuraFrankrijkMorez11143814.58.4003-09-2009
Col de RichemontJuraFrankrijkBilliat10365265.110.3005-09-2009
Col de RochepauleArdècheFrankrijkPont de l'Aygueneyre8921774.83.7005-09-2018
Col de Saint-ApollinaireAlpenFrankrijkbrug Savines-le-Lac12454557.06.5008-09-2010
Col de Saint-GenestArdècheFrankrijkLamastre7093364.28.017607-09-2018
Col de SarenneAlpenFrankrijkL'Alpe d'Huez19991842.28.5005-09-2003
Col de SarenneAlpenFrankrijkKruispunt D1091 x D2519999547.512.889208-09-2016
Col de Sauze-du-LacAlpenFrankrijkLauzet Ubaye10492544.26.0007-09-2010
Col de SoubeyrandDrômeFrankrijkSainte-Jalle9945917.48.0009-09-2000
Col de SpandellesPyreneeënFrankrijkArgelès Gazost13809256.015.573709-09-2012
Col de VarsAlpenFrankrijkGuillestre211111115.719.475810-09-2010
Col des 4 ViosArdècheFrankrijkSaint-Pierreville11495934.912.1003-09-2018
Col des AravisAlpenFrankrijkThônes14868664.618.946204-09-2004
Col des ChampsAlpenFrankrijkColmars20878427.012.066009-09-2010
Col des FaissesCevennenFrankrijkLe Mazet10264266.36.831707-09-2005
Col des FeignesVogezenFrankrijkGerardmer9542612.510.611607-09-2001
Col des FeignesVogezenFrankrijkafdaling Col de Bramont9542283.37.0004-09-2008
Col des FeignesVogezenFrankrijkLa Bresse9543092.910.711805-09-2008
Col des FillysAlpenFrankrijkEspinasses13226574.614.448208-09-2010
Col des FourchesArdècheFrankrijkLe Cheylard10916435.212.3004-09-2018
Col des NonièresArdècheFrankrijkLamastre6713012.711.0005-09-2018
Col des SaisiesAlpenFrankrijkFlumet16577475.014.853304-09-2004
Col du BrabantVogezenFrankrijkLa Bresse8812456.33.920803-09-2008
Col du BuissonArdècheFrankrijkSaint-Félicien9204143.810.8005-09-2018
Col du ChaussyAlpenFrankrijkPontamafrey153310317.414.081305-09-2016
Col du ChaussyAlpenFrankrijkkruispunt D213 x D9915336916.710.3009-09-2016
Col du GalibierAlpenFrankrijkCol du Lautaret26465896.98.541905-09-2003
Col du GalibierAlpenFrankrijkValloire264612456.918.192606-09-2003
Col du GlandonAlpenFrankrijkLa Chambre192414726.921.3114605-09-2016
Col du GlandonAlpenFrankrijkBarrage du Verney192411524.824.1101708-09-2016
Col du Grand ColombierJuraFrankrijkAnglefort150512057.915.2103505-09-2009
Col du Grand CucheronAlpenFrankrijkLa Corbière11888056.911.663010-09-2016
Col du LautaretAlpenFrankrijkBarrage du Chambon205710124.124.7005-09-2003
Col du MaraisAlpenFrankrijkThônes8432302.98.0003-09-2004
Col du MaraisAlpenFrankrijkSaint-Ferréol8435135.010.2004-09-2004
Col du MarchairuzJuraZwitserlandBiere14477177.210.052404-09-2009
Col du MarquairesCevennenFrankrijkLes Vanels9623052.711.5009-09-2005
Col du MazelArdècheFrankrijkGilhoc-sur-Ormèze6331883.16.06807-09-2018
Col du MénilVogezenFrankrijkLes Baranges6211283.24.0005-09-2008
Col du MollardAlpenFrankrijkkruispunt D80 x D81163010485.519.067904-09-2016
Col du MollendruzJuraZwitserlandLe Pont11741663.64.78604-09-2009
Col du Mont CenisAlpenFrankrijkLanslevillard20816166.69.3006-09-2016
Col du PageVogezenFrankrijkBussang9573575.17.0004-09-2008
Col du Petit Mont CenisAlpenFrankrijkCol du Mont Cenis21872103.07.0006-09-2016
Col du PlatzerwaselVogezenFrankrijkSondernach11556227.68.2007-09-2001
Col du PortillonPyreneeënFrankrijkBagnères de Luchon12936636.510.259515-09-2012
Col du PréAlpenFrankrijkLac de Roselend17031444.43.312104-09-2004
Col du SoulorPyreneeënFrankrijkEtchartes14749257.113.069709-09-2012
Col du TélégrapheAlpenFrankrijkSaint Michel de Maurienne15668567.311.863506-09-2003
Col du TélégrapheAlpenFrankrijkValloire15661653.44.87208-09-2016
Col du TourmaletPyreneeënFrankrijkLuz Saint Sauveur211514047.419.0107612-09-2012
Col LebrautAlpenFrankrijkChorges11002845.75.016708-09-2010
Col Saint JeanAlpenFrankrijkSelonnet13332713.67.511508-09-2010
Coll d' HonorMallorcaSpanjeBunyola5503706.16.1002-09-2017
Coll d'OrientMallorcaSpanjeAlaró4982484.95.1004-09-2017
Coll de FemeniaMallorcaSpanjeMA-10 (richting Pollença)5154055.37.6008-09-2017
Coll de sa BatallaMallorcaSpanjeCaimari5903955.17.8006-09-2017
Coll de sa CreuetaMallorcaSpanjePort de Pollença2302256.13.7008-09-2017
Coll de sa CreuetaMallorcaSpanjePlaya de Formentor2302206.73.3008-09-2017
Coll de sa GramolaMallorcaSpanjeMA-10 (kant Estellencs)3501504.43.4005-09-2017
Coll de sa Gramola MallorcaSpanjeAndratx3602605.84.5009-09-2017
Coll de SollerMallorcaSpanjeBunyola4972485.05.0004-09-2017
Coll de SollerMallorcaSpanjeSoller4974395.77.7006-09-2017
Coll dels Reis - Sa CalobraMallorcaSpanjePort de Sa Calobra6826686.510.3006-09-2017
Colle Santa LuciaDolomietenItaliëCaprile14854836.47.632106-09-2007
Cormet de RoselendAlpenFrankrijkBeaufort196712276.020.389704-09-2004
Côte d'OubreytsArdècheFrankrijkVals-les-Bains6253675.36.9005-09-2018
Côte de CluacArdècheFrankrijkLamastre8604775.88.2005-09-2018
Côte de GluirasArdècheFrankrijkSaint-Sauveur-de-Montagut8045895.510.7003-09-2018
Côte de Saint-Jean-RoureArdècheFrankrijkLe Cheylard95952910.45.1005-09-2018
Côte de Saint-Julien-LabrousseArdècheFrankrijkPailhès (pont sur l'Eyrieux)7643648.14.5007-09-2018
Crêt de ChatillonAlpenFrankrijkAnnecy166012127.017.495402-09-2004
Croix FryAlpenFrankrijkThônes14678426.612.861602-09-2004
DigoneraDolomietenItaliëSaviner di Lastè14303804.38.827706-09-2007
EdelweissspitzeOost-TirolOostenrijkFuscher Lacke25713097.74.0004-09-2019
Ermita de BonanyMallorcaSpanjePetra3001905.13.7003-09-2017
Es GrauMallorcaSpanjeMuseu La Granja4682133.75.7009-09-2017
FeldbergpassZwarte WoudDuitslandBärental12302545.15.0007-09-2006
Fischbacher HöheZwarte WoudDuitslandLenzkirch10592494.35.8006-09-2006
Fischbacher HöheZwarte WoudDuitslandSchluchsee10591092.74.0006-09-2006
Forcella di LiusFriuliëItaliePaluzza10724965.39.4001-09-2019
Forcola di LivignoAlpenZwitserlandAfslag Bernina23152636.74.022409-09-2014
Franz Josephs HöheOost-TirolOostenrijkHeiligenblut236910686.516.5004-09-2019
Gailberg SattelOost-TirolOostenrijkOberdrauburg9813615.46.7005-09-2019
GalileaMallorcaSpanjeEs Capdella4152805.74.9005-09-2017
HautacamPyreneeënFrankrijkArgelès Gazost163511706.817.395910-09-2012
HochtorOost-TirolOostenrijkHeiligenblut250312028.314.4004-09-2019
HochtorOost-TirolOostenrijkGasthof Bärenwirt250316767.725.0004-09-2019
Hourquette d'AncizanPyreneeënFrankrijkEspiadet15645544.711.9013-09-2012
Hourquette d'AncizanPyreneeënFrankrijkAncizan15648057.810.365814-09-2012
Kahler AstenSauerlandDuitslandOberkirchen7703302.911.3010-09-2011
KandelZwarte WoudDuitslandWaldkirch langs L18612029028.211.075709-09-2006
Kartitsche SattelOost-TirolOostenrijkStrassen15264364.89.025903-09-2019
Kartitscher SattelOost-TirolOostenrijkMauthen15308231.942.553905-09-2019
Klim naar BrendenZwarte WoudDuitslandWitznau10005254.711.2006-09-2006
Klim naar GresgenZwarte WoudDuitslandTegernau6281845.43.4008-09-2006
Klim naar Kalte Herberge (op B500)Zwarte WoudDuitslandHexenlochmüle langs K573210293565.17.0009-09-2006
Klim naar Lago di PoschiavoAlpenZwitserlandTirano9705296.48.3009-09-2014
Klim naar Sankt MärgenZwarte WoudDuitslandSankt Peter8951792.57.1009-09-2006
Klim naar Thurner (op B500)Zwarte WoudDuitslandFalkenhof10346146.68.4007-09-2006
La ToussuireAlpenFrankrijkkruispunt D926 x D7817058536.014.3007-09-2016
La ToussuireAlpenFrankrijkkruispunt D926 x D7817058537.311.7007-09-2016
La ToussuireAlpenFrankrijkSaint Jean-de-Maurienne170511456.318.3007-09-2016
Lac d'EstaignPyreneeënFrankrijkArgelès Gazost11667114.615.548211-09-2012
Lac de Cap de LongPyreneeënFrankrijkSaint Lary Soulan216113415.922.7101214-09-2012
Lac de la Grand LéchèreAlpenFrankrijkMontgellafrey168048010.24.7009-09-2016
Le ChalmieuAlpenFrankrijkkruispunt D80 x D80A19105949.96.0004-09-2016
Le Grand BallonVogezenFrankrijkWiller-sur-Thur13429746.116.065007-09-2001
Le Grand BallonVogezenFrankrijkLe Markstein13432452.27.0004-09-2008
Le Grand VentronVogezenFrankrijkXoulces11485955.810.3003-09-2008
Le Grand VentronVogezenFrankrijkD4311483785.76.6004-09-2008
Le HohneckVogezenFrankrijkRoute des Crêtes13621288.71.4005-09-2008
Les Deux AlpesAlpenFrankrijkBarrage du Chambon16526086.29.846204-09-2003
Mont AigoualCevennenFrankrijkValleraugue156712254.328.557509-09-2005
Mont Gerbier de JoncArdècheFrankrijkArcens14177975.115.545504-09-2018
Mont VentouxVaucluseFrankrijkBédoin191216227.122.7131408-09-2000
Mont-SaxonnexAlpenFrankrijkScionzier10004957.26.9001-09-2004
Mont-SaxonnexAlpenFrankrijkThuet10005476.19.0003-09-2004
Pas de Peyrol (Puy Marie)AuvergneFrankrijkhet kruispunt D37 x D3015864337.95.5007-09-2002
Passo CampolongoDolomietenItaliëCorvara18753075.06.219203-09-2007
Passo CampolongoDolomietenItaliëArabba18752957.44.021506-09-2007
Passo Cason di LanzaFriuliëItaliePaularo15529125.915.4105101-09-2019
Passo d' EiraAlpenItaliëPonte del Rezz22101896.33.015608-09-2014
Passo d' EiraAlpenItaliëSan Antonio22103945.96.725409-09-2014
Passo del BerninaAlpenZwitserlandPoschiavo232813077.517.5103409-09-2014
Passo del FuornAlpenZwitserlandPunt la Drossa21494494.79.6008-09-2014
Passo dell UmbrailAlpenZwitserlandSanta Maria250111268.513.297708-09-2014
Passo delle ErbeDolomietenItaliëVal di Funes langs SP163/SP29200414625.725.6115107-09-2007
Passo dello StelvioAlpenItaliëBormio275815337.121.5113911-09-2014
Passo dello StelvioAlpenItaliëPrato Stelvio275818087.424.3141111-09-2014
Passo di FoscagnoAlpenItaliëSemogo22918216.113.4008-09-2014
Passo di FoscagnoAlpenItaliëPonte del Rezz22912705.94.617609-09-2014
Passo di PramolloFriuliëItaliëPontebba15309697.213.478201-09-2019
Passo FalzaregoDolomietenItaliëCortina D'Ampezzo21179135.616.457608-09-2007
Passo FedaiaDolomietenItaliëCanazei20576174.413.942806-09-2007
Passo GardenaDolomietenItaliëde afdaling van de Passo Sella21212504.25.914003-09-2007
Passo GardenaDolomietenItaliëCorvara21215996.29.641505-09-2007
Passo GaviaAlpenItaliëBormio262114045.525.697912-09-2014
Passo GaviaAlpenItaliëPonte di Legno262113637.917.3113913-09-2014
Passo GiauDolomietenItaliëSelva di Cadore22369229.110.184906-09-2007
Passo MortiroloAlpenItaliëMazzo1852130010.512.4142513-09-2014
Passo NigraDolomietenItaliëhet kruispunt SS12 x SP65169011895.322.4109104-09-2007
Passo PineiDolomietenItaliëOrtisei langs SP2414422074.05.2004-09-2007
Passo PordoiDolomietenItaliëArabba22396376.89.444703-09-2007
Passo PordoiDolomietenItaliëCanazei22397836.013.048404-09-2007
Passo SellaDolomietenItaliëCanazei22407846.911.453004-09-2007
Passo SellaDolomietenItaliëde afdaling van de Passo Gardena22403696.75.526007-09-2007
Passo Tre CrociDolomietenItaliëCortina D'Ampezzo18055757.18.148708-09-2007
Passo ValparolaDolomietenItaliëLa Villa langs baan naar Passo Falzarego21928025.813.958906-09-2007
Passo Valparola (Falzarego)DolomietenItaliëLivinallongo21927787.210.8008-09-2007
Petit BallonVogezenFrankrijkLautenbach11637639.58.0007-09-2001
PlöckenpassKarinthiëOostenrijkMauthen13656585.312.355701-09-2019
Pont d'EspagnePyreneeënFrankrijkPierrefitte Nestalas14859955.518.261710-09-2012
Port de BalesPyreneeënFrankrijkMauléon Barousse175511856.318.997115-09-2012
Port des CanongeMallorcaSpanjePort des Canonge3112966.04.9005-09-2017
Port deValldemossaMallorcaSpanjePort de Valldemossa3503456.95.0004-09-2017
Pra LoupAlpenFrankrijkBarcelonnette16305005.39.440506-09-2010
Puig de Randa (Cura)MallorcaSpanjeLlucmajor (Cami d' Es Putxets)5343215.95.4003-09-2017
Puig MajorMallorcaSpanjePanta de Gorg Blau8502354.75.0006-09-2017
Pustertaler HöhestrasseOost-TirolOostenrijkAbfaltern14384313.412.6005-09-2019
Powered by Xataface
(c) 2005 All rights reserved

Execution Time: 0.52245998382568